Maserati Gran Turismo

Maserati Gran Turismo

Bir otomobilden çok daha fazlası. Adeta bir başyapıt.

GranTurismo'nun her özelliği İtalyan tasarım geleneğinin başlyapıtıdır. Her sürüş, benzersiz bir Maserati deneyimi yaşatıyor.

Ayrıcalıklı. Dinamik. Karşı konulmaz sürüş zevki.

Tüm zamanların en stil sahibi coupe’lerinden bir olmasıyla ünlü GranTurismo, hayatı uç noktalarında yaşayan ve otomobil kullanırken bambaşka keyifler alanlar için tasarlanmıştır.  

Yarışçı Stil

75. yıl konsept aracı, Maserati Birdcage’den esinlenilen, GranTurismo çok şık stili ve olağanüstü mühendislik özellikleriyle oldukça etkileyici bir görünüme sahiptir.  Dünyaca ünlü İtalyan tasarım evi Pininfarina tarafından tasarlanan olağanüstü çizgisinden, muazzam motor gücüne kadar bu dört kişilik spor otomobil unutulmaz derecede heyecan ve keyif dolu bir sürüş deneyimi sunmaktadır.

Pürüzsüz yarışçı çizgiler

Aracın kıvrımlı ve kavisli hatları, bir yarış otomobilinde bulunması gereken, pürüzsüz ve aerodinamik yapıyı meydana getirmektedir. Güçlü ve dinamik bir görünüm sağlayan ön kısmı, tamponlara mükemmel bir şekilde oturtulmuş LED gündüz farlarıyla birlikte, oval radyatör ızgarası ve yatay formda farlarla bezenmiştir. “V” şeklindeki ikonik görüntüsüne mükemmel şekilde uyumlu uzun motor kaportası ve her iki tarafında bulunan üçer adet hava kanalıyla klasik bir Maserati stiline sahiptir.

Lüksün yeniden tanımlandığı an

GranTurismo’nun iç tasarımı, çıkacağınız uzun seyahatleri gerçek bir keyfe dönüştürecek şekilde, en yüksek seviyede konfor sunmaktadır. Araç, hem sürücü hem de yolcular için benzersiz bir sürüş deneyimi yaşatmaktadır.

Kişiye özel Lüks

Maserati’nin tasarım konseptini alın ve bunu kendinize uyarlayın. Çok daha şık veya sportif bir iç mekan tasarımına yönelik olarak sahip olduğu birbirinden farklı kumaş seçeneklerin yanı sıra gösterge paneli kalıpları, kapı panelleri ve arka taraf panellerine ilişkin çok fazla sayıda isteğe göre uyarlama seçeneği bulunmaktadır.

Kişiye özel uygulanan teknoloji

Yenilikçi özellikler, bütün GranTurismo araçlarında standart olarak bulunmaktadır. Araçlarını yüksek teknoloji ürünü cihazlarla donatmak isteyen sürücüler, eletrokormatik kapı aynaları veya araç hareket halindeyken lastik basınçlarını devamlı olarak kontrol eden TMPS gibi son teknoloji ürünü elektronik cihaz seçenekleri arasından seçim yapabilmektedirler.

Güvenlik her zaman için birincil önceliğimizdir

Maserati GranTurismo, çarpışma riskini en az seviyelere indiren yenilikçi teknolojileri; Maserati Stabilite Programı (MSP)ve çok etkili Brembo frenlerini de kapsayacak şekilde en son güvenlik özelliklerine bünyesinde barındırmaktadır.

Dehşet verici Maserati gücü!

GranTurismo’ya bir süper araç performansı veren, olağanüstü seviyede güç ve hız üretimi için çok sayıda inovatif özelliği bünyesinde barındıran Maserati’nin 405 HP gücündeki, 4.2 litre V8 motorudur. Düşük devirlerde dahi çıkardığı derinden gelen motor homurtusu, ibre kırmızı hatta yaklaştıkça gerçekten korkutucu bir motor gürültüsüne dönüşmektedir.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.