Maserati GranCabrio

Maserati GranCabrio

Uyandırılan Duygular

İçinizdeki duyguları uyandırmak üzere tasarlanmış nefes kesici sürüşü deneyimleyin. Bu dört kişilik üstü açılışı aracın kusursuz iç ve dış çizgileri, yumuşak ve pürüzsüz hatları, tam bir sportif görünüm altındaki lüksü yansıtmaktadır.

Maserati’nin performans ve tasarım konusundaki haklı ününü gözler önüne seren, dört kişilik üstü açılır GranCabrio, kullanıcılarına şıklık ve dinamizmin mükemmel bir karışımını sunmaktadır.

Üstü açılır otomobilde yeni bir sınıf

GranCabrio, üstü açılır otomobillerin tarihinde yeni bir bölüm olarak damgasını vurmuştur. Altı ileri vitesli ZF otomatik şanzımanı, benzersiz bir vites geçişi sağlamakta olup V8 motorun muazzam gücüyle mükemmel bir uyum sağlamaktadır. Kişiye özel tasarlanan yumuşak döşemelikleri, ahşap işçiliği ve ses sistemi seçeneklerinin yanı sıra, yüksek kaliteli özellikleri standart olarak bulunmaktadır.

Zarif iç donanım

İç donanımda, lüks ve el işçiliğinin benzersiz örnekleri sergilenmektedir. Olağanüstü tasarım ve kullanılan birinci sınıf malzeme üst düzey konfor ve incelik sağlamaktadır. Gösterge tablosu ile arka paneller için dekoratif özellikleri için zarif ahşap malzemelerin seçilmesi, Maserati’nin detaylara gösterdiği benzersiz ihtimamın bir göstergesidir.

Teknoloji Özellikleri

Sahip olduğu modern teknoloji, her türlü ihtiyacınıza cevap verecek bir sürüş gerçekleştirmenize olanak sağlamaktadır. Bir düğmeye basmak suretiyle aracınız göz alıcı bir üstü açılır otomobile dönüşmektedir. Akıllı klima sistemi, araç içindekilerin çok konforlu bir şekilde seyahat etmelerini sağlarken, araç içi fonksiyonların kontrollerinin tamamı, sürücünün rahatlıkla ulaşabileceği noktalara yerleştirilmiştir.

İtalyan stili. Yüksek Performans.

Doğal olarak GranTurismo’dan esinlenen GranCabrio, her zaman için Maserati’nin kendine özgü ince zevkini ve mühendislik uzmanlığını yansıtmaktadır.  Hem iç hem de dış görünüş bakımından zarif bir stile sahip olan GranCabrio’nun aerodinamik hatları, GranTurismo’daki dört kişilik oturma alanı kadar geniş bir iç mekanda sürüş keyfini deneyimlerken, lüks ve spor karakterini de gözler önüne sermektedir.

Mükemmel mühendislik

Bir düğmeye basmak suretiyle aracınız spor coupe versiyonundan, gerçek anlamda sürüş keyfini yaşamanız için üstü açık bir otomobile dönüşmektedir.   Maserati GranCabrio, üstü açıldığında ve göz alıcı bir üstü açık otomobile dönüştüğünde gerçekten kendini bulmaktadır. Masmavi gökyüzünün altında olağanüstü bir sürüş keyfi deneyimlemeniz için, rüzgarın ve V8 motorun muazzam sesi olağanüstü bir ahenk oluşturmaktadır.

Modern güvenlik özellikleri

Maserati Stabilite Programı, savrulma esnasında, aracı milisaniyeler içerisinde dengelemek adına torku düşürerek frenleri aktif hale getiren son derece gelişmiş elektronik bir sistemdir. Bu arada, GranCabrio’nun olağanüstü ağırlık dağıtma özelliği, mükemmel bir kontrol ve güvenli sürüş deneyimi sağlamak suretiyle çekiş gücünü de arttırmaktadır.

Muhteşem bir ruh

GranCabrio’nun 4.7 litrelik V8 motoru, 7000 devirde 450 HP lik bir güç üretmekte olup, 4,750 devirdeki maksimum torku da 510Nm dir. İşte bu, muazzam miktarda bir güç üreten ve devir değişikliklerine son derece rahat bir şekilde tepki veren klasik Maserati motorudur.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.