Yaz Lastik Kampanyası

Kampanyalar

Mengerler Ticaret Türk A.Ş. ile ilgili kampanyalara bu bölümden ulaşabilirsiniz.

Yaz Lastik Kampanyası

Yaz Lastik Kampanyası

Şimdi yaz lastik değişimi %25'e varan indirimlerle ve 24 ay lastik garantisiyle Mercedes-Benz yetkili servislerinde sizi bekliyor. Üstelik 4 lastik satın alanlara, orijinal jant göbek kapağı ve kış lastikleri için geçerli 300 TL değerinde çek, hediye. Siz de gelin, yaz lastiklerine hem güvenle hem de birbirinden özel hediyelerle geçin.

  • 24 ay lastik garantisi
  • Kış lastiği alışverişinde geçerli 300 TL değerinde hediye çeki
 
 
Kampanyaya dahil olan otomobil lastikleri, 1 - 31 Ağustos 2021 tarihleri arasında satın alınacak Michelin, Continental, Pirelli marka lastiklerin Mercedes Benz Otomotiv Ticaret ve Hizmetler A.Ş. tarafından belirlenmiş ebatları ve stoklarıyla sınırlıdır. %25 indirim, trafiğe çıkış tarihi 48 ayı geçen ve Mercedes-Benz orijinal motor yağlarını tercih edip Bahar Bakım Kampanyası çerçevesinde işlemlerini yaptıran müşteriler için geçerlidir. İndirim oranları aracın yaşına ve onarım içeriğine göre değişkenlik göstermektedir. Kampanyaya dahil olan markalardan 4 adet lastik satın alınması durumunda müşterilere jant göbek kapağı ücretsiz verilecek ve 2021 dönemindeki kış lastiği satın alımlarında kullanabileceği 300 TL hediye çeki tanımlanacaktır. Jant göbek kapağı stoklarla sınırlıdır, yetkili servislerden bilgi alabilirsiniz. Mercedes lastik garantisi ile ilgili kapsam ve koşulları Mercedes-Benz yetkili servislerinden öğrenebilirsiniz. Mercedes Benz Otomotiv Ticaret ve Hizmetler A.Ş. ek bir bildirimde bulunmadan kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.


03.08.2021
PAYLAŞ

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.