Atego 1216

Atego 1216

Konforlu ve çevik!

Atego'su olanlar bilirler ki, Atego'nun manevra kabiliyeti yüksektir. Her türlü yol koşullarında zorlanmadan gider. Yol arkadaşı Atego sağlam ve dayanıklıdır, yakıtı ekonomik kullanır. Hem çalışma keyfini, hem de iş verimini artırır. Atego’su olanlar onun güçlü motoruna, güçlü fren sistemine güvenirler. Üstüne üstlük bir de mükemmel konforunun keyfini çıkarırlar.

Atego’cular böyle bir araca sahip olmanın kazançlarını arttırdığını, yolculuğa güven kattığını bilirler. Yolda kalmayacaklarından emindirler. Atego kullananlara sorun, Atego'ya ne kadar güvendiklerini kendi kulaklarınızla duyun.

 

Her işe uyar!

Atego her türlü üstyapıya uygundur. Dağıtım işine yönelik açık, kapalı veya frigorifik kasaların yanında, çöp presi gibi özel amaçlı üstyapılar da Atego'ya rahatlıkla uygulanabilir. Atego, her türlü işin yükünü taşır, banamısın demez, sorun çıkarmaz.
Akıllı motoru, iniş ve yokuşları en az yakıtla aşar. Atego, sahibine de filosuna da çok kazandırır.

Üstelik ileri teknoloji ürünü sağlam ve dayanıklı motorlarıyla Atego, kendi segmentinde periyodik bakım aralığı en uzun kamyon olma özelliğini de taşır. Atego servise gitmek yerine çalışır, filoların işletme giderlerini azaltır. 

Üç farklı azami yüklü ağırlık, üç farklı motor gücü, üç farklı aks mesafesi ve iki farklı kabin seçeneğiyle, ihtiyacınıza en uygun araç Atego'dur. Atego sahibi olan kazanır. Atego filosu olan kâr eder.

 

Temiz ve ekonomik: BlueTec®.

Geleceği güvenceye alan Mercedes-Benz SCR dizel teknolojisi BlueTec® sayesinde Atego'yu olağanüstü ekonomik olarak kullanabilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.