Atego 1518

Atego 1518

Yüksek verim, akıllı seçim!
Atego sadece kazançlı bir iş ortağı değil, aynı zamanda sürücünün çalışma kalitesini yükselten, işe daha kolay odaklanmasını sağlayan, performansını artıran, sunduğu ergonomiyle sağlığını koruyan bir konfor aracıdır. Filo sahipleri içinse iş verimini artırarak işletme giderlerini düşüren akıllı bir seçimdir.

Kolay bakım!
Atego ile yetkili servise daha az gider, daha az para ve zaman harcarsınız. Çünkü, Atego'da her ayrıntı sizin için düşünülmüştür. 2 yıl kilometre sınırsız garanti ve Atego'larda standart olarak sunulan “Telligent Bakım Sistemi” ile Atego'nuz ne zaman servise gitmesi gerektiğini kendisi söyler, gereğinden erken periyodik bakımların önüne geçerek zaman ve paradan tasarruf sağlar.

Güvenli sürüş!
Atego'nun şeffaf camlı halojen farları yolu mükemmel aydınlatır, rüzgar kanalları, kapıların ve kapı kollarının temiz kalmasını sağlar. Ön sütundaki spoilerler, yağışlı havalarda cam ve aynaları temiz tutarak sürücüsüne daha iyi bir görüş sağlar. En kötü hava ve yol şartlarında dahi Atego'nun sürüş güvenliği azalmaz.

İşe keyif katan iç mekan!
Kamyon kabini sürücünün iş yeridir. Atego, sınıfının en geniş ve konforlu kabinine sahiptir. Çünkü, daha iyi bir iş performansı için daha geniş kabin anlayışına uygun olarak, sürücünün rahatlığı için tasarlanmıştır. Ön panelden kapı içlerine, koltuklara, tavan lambalarına kadar Atego'nun her ayrıntısı, ergonomiyi artırmak ve sürüş konforunu yükseltmek için düşünülmüştür.

Motorda güç, her yerde güvenlik!
Bir motordan beklenen, yüksek performans ve düşük yakıt tüketimidir. Atego'nun akıllı motoru, yüksek çekiş gücü ve düşük yakıt tüketimini bir araya getirir. Yüksek torku sayesinde rampaları kolayca, hiç zorlanmadan aşar. Az yakıt harcar, çok randıman verir. Masraf çıkarmaz, sizi yolda bırakmaz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.