Axor Nakliye Kamyonları

Axor Nakliye Kamyonları

Kamyonculuk yürek işidir.
Kamyonculuk hem güç hem gönül ister. Şehirlerarası taşımacılıkta uzun süre araç kullanmak, sürekli iyi bir yol görüşü ve sürüş hakimiyeti sağlamak, bozuk yollarla, rampalarla, kötü hava şartlarıyla mücadele etmek, kamyonda gecelemek gibi sürücünün gücünü tüketen zorluklar vardır. Sürücünün yollardaki en yakın dostu kamyondur. Bu yüzden, kamyonlar sürücülere yüm engelleri aşacak olanakları sunmak zorundadır.

Axor yükünüzü hafifletir
Mercedes-Benz, ürettiği her kamyonda sürücülerin yükünü hafifletmeyi ve daha hızlı, daha güvenli bir karayolu taşımacılığı hedefliyor. İklim şartlarını, yolları, değişen işleri ve ihtiyaçları araştıran Mercedes-Benz, teknolojisiyle, güvenliğiyle, konforuyla sizin için hep daha iyisini düşünür. Bu anlayış doğrultusunda Axor Nakliye kamyonlarında, sürücülerin ihtiyacı olan tüm konfor, güvenlik, ergonomi ve pratik özellikler vardır.

İşinize gelir!
Axor Nakliye kamyonları her türlü üst yapıya uygundur. Açık, kapalı veya frigorifik kasaların yanı sıra, özel amaçlı üst yapılarda Axor Nakliye kamyonlarına rahatlıkla uygulanabilir. 

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.