X-Class

X-Class

Türünün "X" örneği.

Pick-up dünyasının sınırlarının ötesine hiç kimse geçememişti. Ta ki o keşfedilene kadar... Konforuyla zarif, gücüyle agresif. Zıtlıklardan doğan bir baş yapıt.

Zıtlıklardan doğan bir başyapıt.

Doğanın zorluklarına üstünlükle meydan okurken göz alıcı tasarımıyla da bakışları üzerine çeker. Zorlu arazi koşullarının üstesinden rahatlıkla gelecek kadar dayanıklı ve güçlü, büyük şehirlerin kaosunda dikkatleri üzerinize toplayacak kadar etkileyicidir. Gündelik iş hayatının fonksiyonel ve güvenilir ortağı olmasının yanı sıra, özel hayatınızdaki aktivitelerinizde de en iyi yol arkadaşınızdır. Farklı hayat tarzlarını tamamen yepyeni bir biçimde bir araya getiren Yeni X-Class’ı size sunuyoruz. Premium pick-up segmentini tanımlayan Mercedes-Benz X-Class’ın dünyasına hoş geldiniz!

Gücüyle Agresif

X-Class her yönden sağlamdır: 1.000 kg’dan fazla yük taşır ve 3.500 kg’a kadar çekme kapasitesine sahiptir. Bunun için son derece sağlam ve sarsılmaz bir iskelet yapısı gereklidir. Bundan dolayı pick-upımızı yüksek kaliteli çelikten, sağlam bir merdiven tip şasi üzerine inşa ettik. Böylece aracı rahatlıkla yükleyebilir ve tüm zor yol koşullarını kolaylıkla aşabilirsiniz. Opsiyonel olarak sunulan, paslanmaz çelikten üretilmiş alt karter koruma, engebeli arazide motoru, şanzımanı ve egzoz sistemini korur. Ancak X-Class sadece dayanıklılık ve yükleme kapasitesiyle yetinmez. Çok kollu helezonik yaylı arka süspansiyon sayesinde sürüş keyfi ve konforu da yol boyunca devam eder.

Konforuyla Zarif

Pick-up sınıfı için ayrıcalıklı premium ambiyansı: Siyah veya kahverengi deri donanım1 ve yatay olarak düzenlenmiş geniş sürüş kokpiti, dekoratif öğeleriyle X-Class, pick-up araçlar arasında tamamen özel, yeni bir segment oluşturuyor. Kullanımı kolay, ergonomik tasarıma sahip kontrol üniteleri ve modern multimedya sistemleri sayesinde, sürüş esnasında Mercedes-Benz’e özgü konforun keyfini yaşarsınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.