E-Serisi Ağustos Kampanyası

Kampanyalar

Mengerler Ticaret Türk A.Ş. ile ilgili kampanyalara bu bölümden ulaşabilirsiniz.

E-Serisi Ağustos Kampanyası

E-Serisi Ağustos Kampanyası

Aklın baş yapıtı E-Serisi 180 Exclusive temmuz ayında 376.900 + Trafik Sigortasından başlayan fiyatlar, kilometre sınırsız 4 yıl garanti ve 10.000 TL'ye varan takas indirim desteği ile Mengerler'de!

Mercedes-Benz E-Serisi Sedan modelinde geçerli Mercedes-Benz Kasko kullanımı halinde 250.000 TL için %1,69 faiz oranı 36 ay vade seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

Siz de bu özel fiyat avantajından yararlanabilmek için showromlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Test sürüşü ve tanışma randevusu için tıklayınız

 

Kampanya kapsamında, Mercedes-Benz Kasko kullanılması halinde %1,69 faiz oranı, E-Serisi Sedan modelinde, 36 ay vadeli 250.000 TL kredi seçeneğinde geçerlidir. Bireysel başvurularda kullanılabilecek maksimum kredi tutarı (Otomobil Fiyatı/2)+24.000 TL'dir. Kredi tutarına kasko kredisi dahil değildir. Kampanya koşulları 31.08.2019 tarihine kadar geçerli olup Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş. piyasa koşullarına göre faiz oranlarını değiştirme hakkını haizdir. Kredi, Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Mercedes-Benz Türk A.Ş. kredinin başvuru ve değerlendirme sürecinde söz ve sorumluluk sahibi değildir. 01.01.2019 ve sonrasında trafiğe çıkan araçlar için; ilk 2 yıl boyunca aracın tüm bakım ve onarımlarını, kaporta işlemleri dahil, düzenli olarak Mercedes-Benz yetkili servislerinde yaptırmanız halinde, 4. yılın sonuna kadar geçerli olan garanti belgesinde yer alan kapsam dışı durumlar haricinde malzeme ve/veya montaj kaynaklı arızaların onarımı ücretsiz olarak sunulmaktadır.

01.08.2019
PAYLAŞ

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.