Temsilciler

Temsilciler

Mengerler Sigorta, satış temsilcilerimizin bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL DAVUTPAŞA  
Filiz Eren / Satış Danışmanı 0530 064 34 50
filiz.eren@avm.com.tr
   
Sema Keser / Satış Danışmanı 0530 064 34 50
sema.keser@avm.com.tr
   
Esra Boztürk  / Satış Danışmanı 0530 064 34 50 
esra.bozturk@avm.com.tr
   
İSTANBUL BOSTANCI  
   
Nihal Aktaş / Satış Danışmanı 0507 169 99 66
nihal.aktas@avm.com.tr
   
MENGERLER İZMİR  
Tuğba Akçakaya / Satış Danışmanı 0553 227 39 50
tugce.akcakaya@avm.com.tr
   
Yeliz Baran / Satış Danışmanı 0532 571 09 73
yeliz.baran@avm.com.tr
 
MENGERLER ANKARA  
Ramazan Güvez / Satış Danışmanı 0530 064 34 51
ramazan.guvez@avm.com.tr
   
Atakan Durdu / Satış Danışmanı 0530 064 34 51
atakan.durdu@avm.com.tr
   
Tuğba Şahin  / Satış Danışmanı 0530 064 34 51 
tugba.sahin@avm.com.tr
   
MENGERLER BURSA  
Derya Erdoğan / Satış Danışmanı 0530 064 34 52
derya.erdogan@avm.com.tr
   
Tuba Ceylan / Satış Danışmanı 0544 216 16 19
tuba.ceylan@avm.com.tr
 
MENGERLER ADANA  
Eda Sulu  / Satış Danışmanı 0507 958 10 16
eda.sulu@avm.com.tr
   
MENGERLER SAMSUN  
Emine İnel  / Satış Danışmanı 0506 170 89 09
emine.inel@avm.com.tr
   
MENGERLER MİLAS  
Beyza Yıldırım / Satış Danışmanı 0533 214 70 92 
beyza.yildirim@avm.com.tr
   
MENGERLER TRAKYA  
Münevver Sedefoğlu / Satış Danışmanı 0538 926 63 66
munevver.sedefoglu@avm.com.tr
   
MENGERLER SİVAS  
Ersin Yıldırım / Satış Danışmanı 0506 978 79 71
ersin.yildirim@avm.com.tr
   
MENGERLER KOCAELİ  
Ersin Yıldırım / Satış Danışmanı 0506 978 79 71
ersin.yildirim@avm.com.tr