Grup Şirketleri

Grup Şirketlerimiz

Mengerler Ticaret Türk A.Ş. ile bağlantılı bir çok yan hizmet için çalışan ailemizin diğer üyelerini güvenle tercih edebilirsiniz.

 • Globtur

  Globtur ile dünyayı dolaşın...

  Grubun Turizm sektöründeki diğer bir temsilcisi olan Globtur Turistik Tesisler ve Seyehat Acentası, 1976 yılında TÜRSAB’a bağlı, Turizm Bakanlığı onaylı bir A grubu seyahat acentası olarak hizmete girmiştir.Sahip olduğu IATA sertifikası sayesinde yurt içi ve yurt dışı uçak biletleri düzenleyebilmektedir.

 • Mengerler Bosch Car Service

  LPG, Ekspertiz ve A-dan Z'ye Bakım

  Mengerler Bosch Car Servisimizde, Chrysler, Jeep ve Dodge marka araçlarınıza, sizleri şaşırtacak fiyatlarla, A’ dan Z’ye ihtiyacınız olan tüm servis hizmetini Mengerler güvencesi ile veriyoruz.
 • Mengerler Kiralama

  Kiralamak için doğru adres.

  Mengerler Kiralama, tüm tüzel kişilerin ve işletmelerin araç kiralama hizmeti ile karşılamanın yanısıra, periyodik bakım ve onarım, 7/24 kesintisiz yol yardımı, hızlı hasar yönetimi, muadil araç hizmeti ve lastik yenileme gibi müşterilerini rahat ettirecek ek hizmetleri de sunmaktadır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.