Hizmet Noktalarımız

Mengerler Hizmet Noktaları siz değerli müşterilerine, 10 şehirdeki 25 hizmet noktası ile satış, servis, yedek parça, ikinci el, filo kiralama hizmetlerini vermeye devam etmektedir. Size en yakın ve ihtiyacınıza yönelik hizmet noktasına ulaşmak için aşağıdaki hizmet noktası listemizi kullanabilirsiniz.

 • ADANA ŞEHRİNDE BULUNAN HİZMET NOKTALARIMIZ
  Yüreğir

  Mengerler Adana 1973 yılında 2.900 m2 aktif kapalı alan dahil olmak üzere toplam 6.500 m2 alan üzerine kurulmuştur. Tüm Mercedes-Benz binek, hafif ticari, otobüs ve ağır vasıta araçlarının ve Smart binek araçlarının 1. ve 2. el satış hizmetlerinin yanısıra Mercedes-Benz binek ve hafif ticari araçların satış sonrası hizmetleri de verilmektedir.

  Sayfaya git
  Seyhan

  Mengerler Adana Yeşiloba servisi 2004 yılında toplam 3.511 m2 üzerine kurulmuştur.
  Özellikle Mercedes – Benz hafif ticari, otobüs ve ağır vasıta araçlarının satış sonrası hizmetlerinin yanısıra tüm Mercedes-Benz binek, hafif ticari, otobüs ve ağır vasıta araçlarının 2.el satış hizmetlerini de vermektedir.

  Sayfaya git
 • ANKARA ŞEHRİNDE BULUNAN HİZMET NOKTALARIMIZ
  Ümitköy

  Mercedes-Benz Otomobil satış, Mercedes-Benz Hafif Ticari Araçlar satış ve servis (Vito & X-Class), Otomobil ve Hafif Ticari Ka&Bo servis ve Kullanılmış Otomobil satış hizmetleri verilmektedir.

  Sayfaya git
  İstanbul Yolu

  Mengerler Ankara 1975 yılında, 13.214 m2 aktif kapalı alan dahil olmak üzere toplam 18.125 m2 alan üzerine kurulmuştur. Tüm Mercedes-Benz binek, hafif ticari, otobüs ve ağır vasıta araçlarının ve Smart binek araçlarının 1. ve 2. el satış ve satış sonrası hizmetlerinin yanısıra Setra otobüslerinin de teknik servis hizmetini vermektedir. Müşteri portföyünün başında Cumhurbaşkanlığı, Başbakanlık, Müsteşarlıklar ve yabancı misyon gibi resmi kurumlar yer almaktadır.

  Sayfaya git
  Lojistik Üssü

  Ankara Lojistik Üssü Mercedes-Benz Kamyon Servisi ve Yedek Parça müdürlüğü hizmetleri verilmektedir.

  Sayfaya git
 • BURSA ŞEHRİNDE BULUNAN HİZMET NOKTALARIMIZ
  Osmangazi

  Mengerler Bursa Osmangazi Yetkili Bayi 1977 yılında 7.000 m2 aktif kapalı servis alanı dahil olmak üzere toplam 22.000 m2 üzerine kurulmuştur. Tüm Mercedes-Benz binek, hafif ticari, otobüs ve ağır vasıta araçlarının ve Smart binek araçlarının satış ve satış sonrası hizmetlerinin yanısıra 2007 yılından bu yana Chrysler, Jeep, Dodge binek araçlarının da satış ve satış sonrası hizmetlerini vermektedir.

  Sayfaya git
  Ovaakça

  Mengerler Bursa 1997 yılında 4000 m2 aktif kapalı alan içerisinde tüm Mercedes-Benz binek, hafif ticari, otobüs ve ağır vasıta araçlarının ve Smart binek araçlarının kaporta, karosel, ve boya hizmetlerini vermektedir.

  Sayfaya git
  Nilüfer

  Bursa Nilüfer hizmet noktamızda, otomobil ve HTA satış, yedek parça müdürlüğü ile otomobil, hta, kamyon, otobüs ve kaporta servis hizmeti verilmektedir. 

  Sayfaya git
 • İSTANBUL ŞEHRİNDE BULUNAN HİZMET NOKTALARIMIZ
  Bostancı

  Hizmet noktamızda Mercedes-Benz marka binek otomobil ve hafif ticari araçların satış, servis hizmetlerinin yanı sıra ikinci el binek otomobil satış hizmetleri de verilmektedir.


  Servis Randevu talepleriniz için WhatsApp müşteri hattımız:  0549 670 19 39

  Acil yol yardımı talepleriniz için (7 gün 24 saat): 0545 581 50 50

  Sayfaya git
  Davutpaşa Larj Servisi

  Lancia, Alfa Romeo ve Jeep (LARJ) markası Mengerler Davutpaşa’da yerini aldı. En son standartlar ve yeniliklerle açılan yetkili servisimizde, Lancia, Alfa Romeo, Jeep, Chrysler, Dodge, Marka araçlarınıza, A’dan Z’ye Mengerler güvencesiyle hizmet veriyoruz. .Tecrübemizden aldığımız gücümüz ve kaliteden ödün vermeyen bir servis anlayışıyla, hızlı servis, doğru arıza tespitleri ve 7/24 acil yol yardım hizmetini Mengerler LARJ Davutpaşa servisimizde siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

  Mengerler Ticaret Türk A.Ş olarak 76 yıllık otomotiv geçmişimiz ve daima güler yüzlü, müşteri odaklı çalışma prensibimizle Davutpaşa servisimizde de siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız.Tüm sorularınız ve randevularınız için 0212 484 33 00 no.lu telefonumuzdan LARJ Servisimize ulaşabilirsiniz.

  Sayfaya git
  Davutpaşa 1

  Mengerler Davutpaşa 1949 yılında tüm Mercedes-Benz binek, hafif ticari, otobüs ve ağır vasıta araçlarına hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. 2003 yılından bu yana yanlızca otomobil servisi olarak hizmet vermektedir. Toplam 40.000 m2 alan uzerine konumlandırılmış olan Davutpaşa Servisi 35.400 m2’lik aktif kapalı alana sahiptir. Temmuz 2008’de Avrupa’nın en büyük kaporta ve boya merkezi olan 8500 m2’lik “Ka-Bo” merkez servis binasına ek olarak kurulmuştur.

  Mengerler Ticaret Türk A.Ş.’nin en son yatırımı olan Bosch Car Servis her marka araca teknik servis vermek amacı ile Teknik Gözetim Kurumu (TÜV) standartlarına uygun olarak, otomobil servisinin arka tarafında 3000m2 aktif kapalı alan dahil olmak üzere toplam 4500 m2 üzerinde hizmet vermektedir.

  Sayfaya git
  Davutpaşa 2

  Mengerler Davutpaşa Yetkili Bayi 2002 yılında toplam 3.394 m2 alan üzerine kurulmuştur. Tüm Mercedes-Benz binek, hafif ticari, otobüs ve ağır vasıta araçlarının ve Smart binek araçlarının sıfır ve 2. el satışı ve hafif ticari araçların satış sonrası hizmetleri verilmektedir.

  Sayfaya git
  Davutpaşa 3

  Mercedes-Benz binek araç showroom, satış ve tüm binek otomobil markalarının ekspertizli, Mengerler güvencesi ile sunulduğu İkinci El Merkezi'mize bekleriz.

  Sayfaya git
  Esenler Otogar

  Mengerler Otogar Otobüs servisi 1995 yılında Esenler Otogarı’nın zemin katında 2.670 m2 alan üzerine kurulmuştur. Turkiye’deki tek ve en büyük yalnızca otobüs servisi olarak hizmet veren Mengerler Otogar şubesi Mercedes-Benz otobüs satış ve satış sonrası hizmetleri vermektedir.

  Sayfaya git
  Etiler Showroom

  Mengerler Etiler Showroom 2002 yılında kurulmuştur. Profesyonel kadrosu ile Mercedes-Benz binek araç satışının yanısıra Smart binek araçlarının sıfır satış hizmeti de verilmektedir.

  Sayfaya git
  İkitelli

  Mengerler İkitelli Ağır Vasıta servisi 2001 yılında toplam 4.546 m2 üzerine kurulmuştur. Özellikle ağır vasıta servisi olarak hizmet vermektedir. Acil Servis Numarası : 0533 261 17 25

  Sayfaya git
  Ataşehir

  Mengerler İstanbul Ataşehir 2007 yılından bu yana toplam 3096 m2 aktif kapalı alanda Mengerler grubunun ve Tofaş Türk Otomobil Fabrika A.Ş.’nin İstanbul Anadolu yakasındaki yetkili bayisi olarak hizmet vermektedir. Alfa Romeo, Jeep, sıfır ve her marka model 2. el binek araç satış hizmetleri yanı sıra, Alfa Romeo, Lancia, Chrysler, Jeep, Dodge binek araçlarının yetkili servisi, Mercedes-Benz otomobil araçlarının, özel servisi olarak’da hizmet veren, Mengerler İstanbul Ataşehir şubesi Mengerler grubunun Anadolu yakasındaki parlayan yıldızı olmaya devam etmektedir.

  Sayfaya git
 • İZMİR ŞEHRİNDE BULUNAN HİZMET NOKTALARIMIZ
  Egemer Gaziemir

  Mengerler İzmir 1994 yılında 5.000 m2 aktif kapalı alan dahil olmak üzere toplam 9.000 m² alan üzerine kurulmuştur. Yıllık ortalama olarak 8.000 adet muhtelif Mercedes-Benz marka araç girişinin bulunduğu Mengerler İzmir Gaziemir şubesi şubesi tüm Mercedes-Benz binek, hafif ticari, otobüs ve ağır vasıta araçlarının ve Smart binek araçlarının 1. ve 2. el satış ve satış sonrası hizmetlerini vermektedir.

  Sayfaya git
  Egemer Bornova

  Mengerler İzmir Bornova şubesi 2005 yılında özellikle hafif ticari araç satış hizmetini vermek amacı ile kurulmuştur. Hafif ticari araç satış hizmetinin yanısıra tüm Mercedes-Benz binek, hafif ticari, otobüs ve ağır vasıta araçlarının 2. el satış hizmetleri de verilmektedir.

  Sayfaya git
 • KOCAELİ ŞEHRİNDE BULUNAN HİZMET NOKTALARIMIZ
  Mengerler Kocaeli

  Mengerler Kocaeli 1999 yılında kurulmuştur. Toplam 15.000 m2 alan üzerine kurulu olan Mengerler Kocaeli şubesi, Mercedes-Benz binek, hafif ticari, otobüs ve ağır vasıta araçlarının satış ve satış sonrası hizmetlerini vermektedir.

  Sayfaya git
 • MUĞLA ŞEHRİNDE BULUNAN HİZMET NOKTALARIMIZ
  Mengerler Milas

  Mengerler grubunun son yıldızı olarak yükselen Mengerler Milas şubesi 2006 yılında 3.200 m2 aktif kapalı alan içerisinde sürdürülebilir gelişme ve çevre koruma olguları esas alınarak hizmet vermeye başlamıştır. Mercedes Benz hafif ticari ve ağır vasıta 1. el araç satışının yanısıra tüm Mercedes-Benz binek, hafif ticari, otobüs ve ağır vasıta araçlarının ve Smart binek araçlarının satış sonrası hizmetleri verilmektedir. Ayrıca Chrysler, Jeep,Dodge binek araçlarının servis hizmetleri de Mengerler Milas şubesi tarafından verilmektedir.

  Sayfaya git
 • SAMSUN ŞEHRİNDE BULUNAN HİZMET NOKTALARIMIZ
  Mengerler Samsun

  Mengerler Samsun 1973 yılında 4.670 m2 aktif kapalı dahil olamak üzere toplam 13.720 m2 alan üzerine kurulmuştur. Samsun ilindeki tek Mercedes-Benz yetkili bayisi olarak hizmet veren şube tüm Mercedes-Benz binek, hafif ticari, otobüs ve ağır vasıta araçlarının 1. ve 2. el satış ve satış sonrası hizmetlerini vermektedir.

  Sayfaya git
 • SİVAS ŞEHRİNDE BULUNAN HİZMET NOKTALARIMIZ
  Mengerler Sivas

  Mengerler Sivas 1977 yılında 1.923 m2 aktif kapalı alan dahil olmak üzere toplam 9.089m2 üzerine kurulmuştur. Sivas ilindeki tek Mercedes-Benz yetkili bayi olarak hizmet veren şube Mercedes Benz binek araç satışı haricinde diğer tüm Mercedes-Benz hafif ticari, otobüs ve ağır vasıta araçlarının satış ve satış sonrası hizmetlerini vermektedir.

  Sayfaya git
 • TEKİRDAĞ ŞEHRİNDE BULUNAN HİZMET NOKTALARIMIZ
  Mengerler Trakya

  1974 yılında kurulmuş olan Mengerler Trakya şubesi 01/01/2006 yılında Edirne’den şu anki lokasyonu olan, Tekirdağ ilinin Çorlu ilçesinde İstanbul yolu üzerinde bulunan Önerler Kavşağı mevkiine taşınmıştır. Toplam 3.417 m² aktif kapalı alan içerisinde hizmet veren şube, tüm Mercedes-Benz binek, hafif ticari, otobüs ve ağır vasıta araçlarının satışı ve otomobil, hafif ticari araç, kamyon ve otobüslerin satış sonrası hizmetlerini vermektedir.

  Sayfaya git

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.