Kış Bakım Kampanyası

Kampanyalar

Mengerler Ticaret Türk A.Ş. ile ilgili kampanyalara bu bölümden ulaşabilirsiniz.

Kış Bakım Kampanyası

Kış Bakım Kampanyası
Kışa hazırlanmanın en orijinal yolu Mercedes-Benz fırsatlarından geçiyor.
 
Otomobilinizin kış bakımı için Mercedes-Benz yetkili servislerini tercih edin. Yedek parça, işçilik ve MB Orijinal Motor Yağları'nda %35'e varan indirimleri kaçırmayın. Üstelik ikinci servis ziyaretinizde aynı avantajlardan tekrar faydalanabilirsiniz. 

MB Orijinal Motor Yağları'nı Tercih Edenlere Özel Mercedes me Adapter Hediye!
 
 
Kampanya, 5 Ekim 2020 - 31 Ocak 2021 tarihleri arasında, katılımcı Mercedes-Benz yetkili servislerinde, periyodik bakımlarında Orijinal Mercedes-Benz Motor Yağları tercih edilen Mercedes-Benz otomobilleri için geçerlidir. Kampanya kapsamındaki modelleri öğrenmek için yetkili servislerimize başvurabilirsiniz. Aksesuar, Collection, lastik, kaporta ve boya parçaları, yedek parça indirimine dahil değildir. Mercedes me Adapter'a uyumlu tüm otomobillerin sahiplerine Mercedes me Adapter hediye edilecektir; uyumlu olmayan veya önceden Mercedes me Adapter ile eşleştirilmiş araçlara hediye edilmeyecektir. İndirim oranı; katılımcı servise, aracın yaşına ve model yılına göre değişiklik gösterebilir. Mercedes Benz Otomotiv Ticaret ve Hizmetler A.Ş.'nin kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.
01.02.2021
PAYLAŞ

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.