C-Serisi sahipleri için avantajlar paket halinde.

Kampanyalar

Mengerler Ticaret Türk A.Ş. ile ilgili kampanyalara bu bölümden ulaşabilirsiniz.

C-Serisi sahipleri için avantajlar paket halinde.

C-Serisi sahipleri için avantajlar paket halinde.

6 yaş ve üzeri C-Serisi otomobiller için onarım paketleri, işçilik ve yedek parçada KDV dahil indirimli fiyatlarla Mercedes-Benz yetkili servislerinde. Seçili güç aktarım organları, aşıntı ve kaza parçaları için geçerli bu fırsatı kaçırmayın.

  • Mercedes me Adapter hediye.

 

Kampanya; 1 - 31 Ocak 2022 tarihleri arasında, katılımcı Mercedes-Benz otomobil yetkili servislerinde; 6 yaş ve üzeri, C-Serisi; 204045, 204041, 204049, 204031, 204331 ve 204008 araç tipleri için geçerlidir. Kampanya kapsamında, güç aktarım organları, aşıntı ve kaza parçalarına ait farklı paketler (Disk-Balata, Amortisör, Motor-Şanzıman Takozları, Silecek Lastiği, Kapı Contaları, Eksantrik Zinciri, V-Kayışı, Akü ve Ön Cam Paketleri) yer almaktadır ve paket fiyatlarına KDV dahildir. Paket fiyatları, tavsiye edilen satış fiyatları olup, katılımcı yetkili servislere göre değişiklik gösterebilir. Mercedes Benz Otomotiv Ticaret ve Hizmetler A.Ş. ek bir bildirimde bulunmadan kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. 

 

05.01.2022
PAYLAŞ

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.