Haberler

Haberler

Mengerler Ticaret Türk A.Ş. ile ilgili haberlere bu bölümden ulaşabilirsiniz.

GEZİCİ SERVİS İLE HİZMET ŞANTİYENİZE GELSİN

GEZİCİ SERVİS İLE HİZMET ŞANTİYENİZE GELSİN


Müşterilerimize en iyi hizmetivermeyi kendine görev edinmiş olan ekibimiz yepyeni bir hizmete imza attı.İkitelli Kamyon Atölyemiz, gezici servis aracımızla yetkili servis imkânlarınımüşterilerimizin ayağına getiriyor. Gezici servis aracımızla 3.havaalanı,3.köprü, yol inşaatları, madenler ve beton santrallerinde faaliyet gösteren müşterilerimiz istedikleri zaman iş yerlerinde yetkili servis hizmeti alabiliyor.

Gezici servis  aracımız müşterilerimiz için birçok avantajı beraberinde getiriyor. Şoför tasarrufu,yakıt tasarrufu, zaman tasarrufu, trafik ceza riskinin ortadan kalkması, otoban geçiş masrafları tasarrufu ve iş kaybının önlenmesi bunların başında geliyor.

 
Gezici servis aracımız için sıfır km Mercedes-Benz Atego araç baştan aşağı düzenlenerek gezici servis istasyonu haline getirildi. Araç yağlama sistemleri, yedek parça deposu, testcihazı ve özel aletlerle donatıldı. İş emri açılmasından işin sonuna kadarhizmetin kusursuz olarak ilerlemesi için araç içerisinde müşteri danışmanı,sistem teknisyeni ve bakım teknisyeni olmak üzere 3 adet sertifikalı yetkiliservis personeli hazır bulunuyor.

Yerinde hizmet aracımız aynıanda iki araca birden bakım hizmeti verebilecek şekilde tasarlanmıştır. Aracın hizmet programını müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve araç parkına göre ayarlıyoruz. Haftanın belirli günlerini isterlerse müşterimize opsiyonlayabiliyoruz. Örneğin 100 adet araç parkı bulunan bir müşterimiz için Pazartesi ve Perşembe günleri aracımız opsiyonlanmıştır. Bu günlerde kayıtaltında bulunan arızalar ve periyodik bakımlar tamamlanır. İşin bitmemesi durumunda ertesi gün işe devam edilir. Araç parkında diğer araçlar kontroledilerek bakımı yaklaşan araçların tespit edilmesi sağlanır. Gezici servisaracımıza gereken ikmaller yapılarak müşterimize opsiyonlanan günde araç parkındaki eksiklikler tamamlanır.
 
İkitelli Kamyon Atölyemize 50 kmmesafedeki iş alanlarına verilen bu özel hizmetle değerli müşterilerimizinmemnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefliyoruz. Gezici servis aracımızhakkında bilgi almak isteyen müşterilerimizin İkitelli Kamyon Atölyemize telefonetmeleri yeterlidir. İş yerlerinde gözlerinin önünde servis hizmeti almak vediğer avantajlardan yararlanmak isteyen müşterimizi gezici servis 
06.11.2015
PAYLAŞ

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.