Grand Cherokee

Grand Cherokee

Sahneye Hakim Olun.

Limited'den Summmit'e kadar her Jeep Grand Cherokee versiyonu; 7'li ön izgara ve yeni güçlü, modern ön stil, LED gündüz farları, viraj ici aydınlatmalı sis farları, akıllı depo kapağı olmak üzere en ince ayrıntıya kadar seçkin bir tarza sahip.

Görün ve Görünüm

Tüm modellerde standart olarak sunulan Led Gündüz farları ve stop lambaları, Bi-Xenon farlar, yeni Jeep®Grand Cherokee’nin gündüz veya gece kolaylıkla fark edilmesini sağlıyor.

Daha İyi Görün

Ön aydınlatmayı optimize etmek için, ön far yıkayıcıları ön farlarınız üzerine biriken kar ve kiri temizlemeye yardımcı oluyor.

Cazibeye geri dönüş

Yeni Jeep Grand Cherokee ’nin arka kısmı, daha geniş yeni LED aydınlatmalı arka stop lambalara, aerodinamik özellikleri arttırmak için daha geniş bir spoylere ve daha iyi arka görüş sağlamak için yeniden şekillendirilen bagaj kapağına sahip. Alt arka kısımda modele özgü çift egzoz ucu, tüm Limited, Overland ve Summit modellerinde standart olarak bulunuyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.