Wrangler

Wrangler

Tasarım

Wrangler'ın tasarımında en kısa yolculuğu bile maksimum sürüş keyfi ve alışılmadık bir konfor sağlayarak tamamlamak için en küçük detaylara dahi büyük özen gösterilmiştir. İncelikle tasarlanan ayrıntılar şekil ve fonksiyon ile birleşmiştir. Geleneksel yuvarlak farlar ve yedili ızgaradan, sökülebilir-takılabilir hard top ünitesinden, yumuşak iç tasarım rötuşlarına kadar Jeep ® Wrangler, çekiciliği ve tarihini de kullanarak fonksiyonellik ve konforu başarılı bir şekilde bir araya getirmektedir.

Performans

Normal yollarda ya da arazi şartlarında Wrangler Rubicon, doğanın önünüze çıkardığı tüm zorlukların üstesinden gelmenize yardımcı oluyor. Çekiş, yerden yükseklik, manevra kabiliyeti, artikülasyon ve su geçişinde extra bir performans sergiliyor.

Teknoloji

Jeep ® Wrangler Rubicon'da bulunan UConnect ® multimedya sistemi cep telefonu,navigasyon sistemi ve iPod ® ya da akıllı telefon gibi elektronik cihazlarınızı bir yerden yönetmenize olanak sağlar. Ayrıca yeni ses sistemi Alpine ® ile müziğiniz de her zaman sizinle birlikte olacak.

Emniyet ve Güvenlik

Yüksek yol tutuş, çarpışma anında kaza önleme ve yolcuları korumanın sağlanması için tasarlanan Jeep ® Wrangler'da birçok emniyet özelliği bulunmaktadır. Şasinin sertliği ve gücü, süspansiyonun ayarlandığı ve mükemmel sürüş dinamiklerinin sağlandığı sağlam bir yapı oluşturur. Şasinin yan elemanları arasındaki geniş alan tekerlekler arasında benzin deposunu barındırır ve darbe anında sistem gücünün mükemmel şekilde korunmasını sağlar. Kutu içindeki yedili uyku bölmesi Jeep ® Wrangler'ın üstün şasi sertliğine katkıda bulunur ve aracın arazide gösterdiği becerilerini geliştirir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.