Kışa %60 avantajlı başlayın.

Kampanyalar

Mengerler Ticaret Türk A.Ş. ile ilgili kampanyalara bu bölümden ulaşabilirsiniz.

Kışa %60 avantajlı başlayın.

Kışa %60 avantajlı başlayın.

Kış jant-lastik setleri %60'a varan indirimler Mercedes-Benz yetkili servislerinde sizi bekliyor. Üstelik 24 ay lastik garantisi ve Mercedes me Adapter hediyelerine ek, 4 lastik satın alan müşterilerimize MB Collection şemsiye ücretsiz.

24 ay lastik garantisi
Mercedes me Adapter hediye

Kampanyaya dahil olan jant-lastik setleri, 1 Kasım 2021 – 28 Şubat 2022 tarihleri arasında Mercedes Benz Otomotiv Ticaret ve Hizmetler A.Ş. tarafından belirlenmiş ebat ve stoklarla sınırlıdır. Jant-lastik setlerine ilişkin kapsam ve koşulları Mercedes-Benz yetkili servislerinden öğrenebilirsiniz. MB Collection Şemsiye ve me Adapter stoklarla sınırlı olup, bu hediyeler kampanya kapsamında 4 adet otomobil jant lastik setinin alınması durumunda geçerlidir. Mercedes-Benz lastik garantisiyle ilgili kapsam ve koşulları Mercedes-Benz yetkili servislerinden öğrenebilirsiniz. Mercedes Benz Otomotiv Ticaret ve Hizmetler A.Ş. ek bir bildirimde bulunmadan kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

03.12.2021
PAYLAŞ

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.