Tutkunuzu tazeleyen E-Serisi avantajları yetkili servislerimizde.

Kampanyalar

Mengerler Ticaret Türk A.Ş. ile ilgili kampanyalara bu bölümden ulaşabilirsiniz.

Tutkunuzu tazeleyen E-Serisi avantajları yetkili servislerimizde.

Tutkunuzu tazeleyen E-Serisi avantajları yetkili servislerimizde.

E-Serisi sahipleri için avantaj dönemi başladı. Siz de yetkili servislerimize gelin; periyodik bakımda KDV ve işçilik dahil benzinli araçlar için 2.200 TL, dizel araçlar için 4.400 TL ve 5.200 TL'lik fiyat ayrıcalığından yararlanın. 

Üstelik tercih edeceğiniz diğer bakım, onarım, silecek ve disk-balata değişim paketlerinde de işçilik, orijinal yedek parça ve MB Oil %25 indirimle.Kampanya 1 - 30 Nisan 2022 tarihleri arasında, katılımcı Mercedes-Benz otomobil yetkili servislerinde 5 yaş ve üzeri E-Serisi seçili 212 ve 207 kasa araç tipleri için geçerlidir. Periyodik bakım paketleri kapsamında; hava filtresi, yağ filtresi, yakıt filtresi (dizel araçlar için), orijinal MB Motor Yağı, İşçilik (Servis-A) bulunmaktadır. Paketlere KDV dahildir. Paket fiyatları, tavsiye edilen satış fiyatları olup, katılımcı yetkili servislere göre değişiklik gösterebilir. Aracınızın kampanya kapsamında olup olmadığı konusunda yetkili bayilerimizden bilgi alabilirsiniz. Mercedes Benz Otomotiv Ticaret Hizmetler A.Ş ek bir bildirimde bulunmadan kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

 

05.01.2022
PAYLAŞ

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.