Actros

Actros

Daha da mükemmel: Yeni Actros.

İşte rakipsiz konforu ve ekonomikliği ile, güzel, güçlü, üstün yeni Actros! İyi görünmek bizim için yeterli değildi; güneşlikten tampon altı spoylere kadar her parça, daha fazla yakıt tasarrufu veya daha fazla güvenlik gibi özel amaçlar için yenilendi.

 

Güzel ve güçlü görünüm.

Yeni Actros, hareket serbestliği sunan ergonomik çalışma yeri ile göz dolduruyor. İşlevsellik, konfor ve donanım konularında yeni ölçütler oluşturan Yeni Actros'ta, iyileştirilmiş direksiyon sistemi, daha da geliştirilmiş kombi gösterge, isteğe bağlı olarak alınabilen yağmur ve ışık sensörü ve yeni konforlu yatak gibi pek çok özellik yeniden yorumlandı.

 

Mercedes PowerShift2.

Daha çok tasarruf sağlayan iyileştirme ve ayrıntılarla yeni Actros, öncekinden daha ekonomik! Standart olarak tüm araçlarda sunulan Powershift 2 otomatikleştirilmiş şanzıman, hissedilir şekilde daha fazla dinamizm, maksimum sürüş konforu ve minimum yakıt tüketimi sağlıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.