Sprinter Minibüs

Sprinter Minibüs

Kişiye özel alternatifleri ile sınıfının en iyileri.

Yeni nesil ergonomik lüks yolcu koltukları, kromaj kaplamalı multifonksiyonel direksiyon simidi, Bluetooth özellikli yeni nesil telematik sistemleri gibi fonksiyonel özellikler de esnek araç konseptinde yer almaktadır.

İster personel taşımacılığı, ister öğrenci taşımacılığı, ister turizm taşımacılığı isterse de şehiriçi yolcu taşımacılığı yapın, Yeni Sprinter minibüslerin sektöre özel geliştirilmiş çözümleri ile yolunuz kusursuzluğa çıkar.

Konforlu bir yolculuk için sınıfının en iyileri.

Yeni Sprinter Minibüs araçlar ile taşımacılık görevlerinin üstesinden kolayca gelebilirsiniz. Konfor, Yeni Sprinter Minibüs'ün en önemli özelliklerinden biridir. Sürücü dahil 23 kişiye kadar oturma kapasitesi sunmasının yanında her yolcu için yeterli ve geniş bir oturma mesafesi ile konforlu bir yolculuk sağlamaktadır.

Sınıfında tek, fabrika çıkışlı elektrikli sağ sürgülü kapı

Standart servis ve tüm okul minibüslerinde yolcu alanında 130x182 cm genişliğinde elektrikli sağ sürgülü kapı mevcuttur. Sol tarafta yer alan ek kapı ise opsiyonel olarak sunulmaktadır.

Yolcu alanı elektrikli sürgülü kapısı tek bir düğmeye dokunularak yaklaşık 5 saniyede elektrikli olarak açılıp kapatılabilir. Bu özellik, araç dik bir yokuşta duruyorken yolcu bölmesi sürgülü kapısının daha kolay kapanmasına imkan sağlamaktadır.

Arkadaki iki kapı 180° açılır ve son konumlarında otomatik olarak kilitlenir. Bu kapılar opsiyonel olarak yan duvara kadar açılabilir(270°) ve bu sayede özellikle dar alanlarda yükleme ve boşaltma işleri kolaylaşır.

Yolcu alanı sürgülü kapısı için sunulan elektrikli basamak, giriş yüksekliğini azaltarak yolcularınızın araca kolayca binmesini ve inmesini sağlar. Basamak, yolcu bölmesi sürgülü kapısının açılması ve kapatılması sırasında otomatik olarak açılıp kapanır. Özellikle yaşlı ve çocukların konforu açısından önemlidir.
Sprinter ayrıca, uzaktan kumandalı merkezi kilitleme işleviyle de donatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.