Kış lastiklerine geçin, konfor ve güvenlikten vazgeçmeyin.

Kampanyalar

Mengerler Ticaret Türk A.Ş. ile ilgili kampanyalara bu bölümden ulaşabilirsiniz.

Kış lastiklerine geçin, konfor ve güvenlikten vazgeçmeyin.

Kış lastiklerine geçin, konfor ve güvenlikten vazgeçmeyin.

Kış lastiklerine geçişte Mengerler Yetkili Servisleri'ni tercih edenler kışa kazançlı başlıyor. Siz de yepyeni kış lastiklerine %20 indirim avantajıyla sahip olun, konfor ve güvenlikten ödün vermeden yolculuğun keyfini sürün. Üstelik 24 ay lastik garantisi ve dört lastik alanlara özel şemsiye hediyesi de sizleri bekliyor.

24 ay lastik garantisi
4 lastik alana şemsiye hediye

 

Kampanyaya dahil olan otomobil lastikleri, 1 Ekim 2021 - 31 Ocak 2022 tarihleri arasında satın alınacak Continental, Michelin ve Pirelli marka lastiklerin Mercedes Benz Otomotiv Ticaret ve Hizmetler A.Ş. tarafından belirlenmiş ebatları ve stoklarıyla sınırlıdır. Kampanyaya dahil olan markalardan 4 adet lastik alınması durumunda, müşterilere şemsiye hediye edilecektir. Şemsiyeler stoklarla sınırlıdır; yetkili servislerden bilgi alabilirsiniz. Mercedes lastik garantisi ile ilgili kapsam ve koşulları Mercedes-Benz yetkili servislerinden öğrenebilirsiniz. Mercedes Benz Otomotiv Ticaret ve Hizmetler A.Ş. ek bir bildirimde bulunmadan kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

05.01.2022
PAYLAŞ

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.