Önünüzde kış, yanınızda Mercedes-Benz fırsatları.

Kampanyalar

Mengerler Ticaret Türk A.Ş. ile ilgili kampanyalara bu bölümden ulaşabilirsiniz.

Önünüzde kış, yanınızda Mercedes-Benz fırsatları.

Önünüzde kış, yanınızda Mercedes-Benz fırsatları.

Mercedes-Benz sahipleri, bu kışı fırsatlarla yaşayacak. Mengerler Yetkili servislerimizi ziyaret edin, Mercedes-Benz Orijinal Motor Yağları'nı tercih edenlere özel yedek parçada, motor yağında ve işçilikte, araç yaşına bağlı olarak %25'e varan indirimden yararlanın. Üstelik Mercedes me Adapter hediye!

Kampanya, 18 Ekim-31 Ocak 2022 tarihleri arasında kampanyaya katılmayı kabul eden Mercedes-Benz yetkili servislerinde, periyodik bakımlarında Orijinal Mercedes-Benz Motor Yağı’nı tercih eden tüm Mercedes-Benz ve Smart marka otomobil müşterileri için geçerlidir. Aksesuar, Collection, Lastik, kaporta ve boya parçaları yedek parça indirimi dahilinde değildir.Mercedes me Adapter’e uyumlu tüm otomobil müşterilerine Mercedes me Adapter hediye edilecektir, uyumlu olmayan veya önceden Mercedes me Adapter ile eşleştirilmiş araçlara hediye edilmeyecektir. İndirim oranları, tavsiye edilen oranlar olup, aracın yaşına ve model yılına göre değişiklik gösterebilir. Yerinden alım/yerine teslim hizmetinin detay ve koşullarıyla ilgili olarak katılımcı yetkili servisimizle iletişime geçiniz. Mercedes Benz Otomotiv Ticaret ve Hizmetler A.Ş.’nin, kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

05.01.2022
PAYLAŞ

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.